Rital D

Par Mums

Uzņēmums “Rital-D” tika dibināts 1998. gadā un veksmīgi realizē gaļas un zivju konservu piegādi NVS un ES valstīs. Mūsu produkcija jau ir pārstāvēta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Čehijā, Vācijā, Anglijā, Zviedrijā, Grieķijā, Gruzijā, Baku, Izraēlā, Uzbekistānā, Kazahstānā, Tadžikistānā, Turkmenistānā un daudzās citās valstīs.

Mēs ražojam gan zivju un gaļas konservus, gan arī gaļas un zivju pastētes ar dažādu mērču, dārzeņu un graudaugu piedevām. Mūs izvēlas, tāpēc ka mēs garantējam mūsu produkcijas kvalitāti, kā arī plašu sortimenta klāstu, kas varēs apmierināt pašu izmalcinātāko patērētāju.

Katru gadu SIA “Rital-D” piedalās starptautiskās izstādēs, piemēram, World Food, kurās mūsu produkti vairākkārt tika apbalvoti ar zelta un sudraba medaļām.

Saistībā ar intereses pieaugumu par zivju konservu produkciju, 2018. gadā vadība pieņēma lēmumu par papildus zivju kobināta būvēšanu. Celtniecības plāns ir veiksmīgi pabeigts un 2019. gada novembrī tika realizēta rūpnīcas nodošana ekspluatācijā.

Kāpēc tieši Rital-D produkti

Raksturojums

Mūsu augstas kvalitātes iekārtas un darbinieku profesionālās iemaņas ļauj mums kontrolēt produkcijas kvalitāti jebkurā no ražošanas posmiem.

Izejvielas

“Rital-D” produkcijas sastāvā neietilps ģenētiski-modificēti produkti. Gaļas un zivju izstrādājumu izejvielas tiek saņemtas no sertificētiem un ar gadu gaitu parbaudītiem piegādātājiem.

Iepakojums

Jums ir iespēja kopā ar mums ražot produkciju ar savu zīmolu. Mēs esam gatavi piedāvāt plašu izstrādājumu klāstu dažādos iepakojumos: gan dažāda lieluma stikla burkās at nogriežamo vāku, gan arī modernos un ērti izmantojamos mētāla taras iepakojumos TUBA.

Kāpēc mēs
1

“Rital-D” produkcijai ir HALAL sertifikāts, kas nozīme, ka produkti atbilst visiem islāma kanoniem, kas apstiprina to, ka izstrādājumos nav aizliegtu ingridientu musulmaņiem.

Visa “Rital-D” produkcija ir ražota starptautisko standartu līmenī un kurai ir visi atbilstības sertifikāti, ieskaitot muitas savienības sertifikātu.

Mūsu produkcija nevar palikt bez Jūsu uzmanības!

MĒS PRIECĀSIMIES ATBILDĒT UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM, KAS JŪS INTERESĒ
SAŅEMIET NO MUMS KONSULTĀCIJU!